SoftPoint | branding a webdizajn firemnej stránky a promo materialy
15026
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15026,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Softpoint

WEB DIZAJN | PROMO MATERIÁLY
O KLIENTOVI

Spoločnosť SoftPoint je rýchlorastúca softvérová spoločnosť sídliaca v mestách Nitra a Bratislava. Ich hlavnými zameraniami sú biznis software, webové a mobilné aplikácie ale aj webstránky pre slovenských aj zahraničných klientov.

REALIZOVANÉ GRAFICKÉ PRÁCE PRE KLIENTA

Prvým projektom v našej spolupráci bol nový branding a webdizajn firemnej webstránky. Úlohou bolo nájsť nový vizuálny štýl, ktorý by vystihoval podstatu spoločnosti – zlepšovanie procesov vo firemnom prostredí v kombinácií s ich vzájomným prepojením a zladením. Hravé grafické prvky užívateľovi tento proces vysvetľujú a zároveň originalita tohto štýlu slúži ako prvok odlíšenia sa spoločnosti v konkurenčnom prostredí. Postupne sa tento nový branding preniesol aj do iných častí online komunikácie – sociálne siete, firemný newsletter ale aj do offline prostredia – polep firemných priestorov, potlač reklamných predmetov, vizitky a iná printová reklama.

UKÁŽKA GRAFICKÝCH PRÁC

SoftPoint branding a webdizajn, printová reklama, socialne siete, darcekove predmety, vizitky,

FOTOGRAFIE KLIENTA

 

Máte podobný projekt a hľadáte grafika na dlhodobú spoluprácu?
Napíšte mi viac a môžeme sa pustiť do práce.